W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

JAK MA WYGLĄDAĆ PLAC PRZY ULICACH WSPÓLNEJ I AKACJOWEJ?

Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba zaprasza mieszkańców osiedla Borek do wyrażenia opinii na temat zagospodarowania terenu przy ulicach Akacjowej i Wspólnej na osiedlu Borek.

Mieszkańcy osiedla Borek od dziś mogą wypełniać przygotowaną dla nich ankietę konsultacyjną. Ankieta zostanie doręczona do każdego punktu adresowego na osiedlu.

Ponadto każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w badaniu opinii, może również wypełnić ankietę internetową, dostępną w zakładce „konsultacje społeczne”, pod adresem http://www.mielec.pl/konsultacje-spoleczne/.

Ankieta została podzielona na dwie części: A i B. Część A dotyczy zagospodarowania przestrzeni przy ul. Wspólnej, natomiast część B dotyczy terenu przy ul. Akacjowej, gdzie znajduje się plac zabaw, boiska do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę.

Jednocześnie Prezydent Miasta Mielca zaprasza do udziału w kolejnych etapach konsultacji społecznych połączonych z animacjami. Informacja o terminie spotkania zostanie przekazana w formie ulotek oraz na stronie internetowej miasta.

Ankiety w wersji papierowej można składać do 12 maja 2016 roku, do urn znajdujących się w sklepach ogólnospożywczych przy ul. Akacjowej 2 oraz ul. Brzozowej 15. Termin obowiązuje również w przypadku wypełniania ankiet przez Internet.

Łącze do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1E2g050X6Tz32sgjylWBiqAyc9BMjqTYEa2FReCAYMJE/viewform

Klaudia Lenart – Wydział SSZ

 

,uioo

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa