W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek w Majdanie Królewskim

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 58-letniej kobiety przez kierowcę osobowego volkswagena. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Majdanie Królewskim. W wyniku zdarzenia kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierowca golfa był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 8, w Majdanie Królewskim na ul. Tarnobrzeskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego kierujący volkswagenem golfem, jadąc w kierunku Kolbuszowej najechał na kobietę, która weszła na przejście dla pieszych. W wyniku zderzenia kobieta przewróciła się na jezdnię. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała mieszkankę gminy Majdan Królewski do szpitala. Po udzieleniu niezbędnej pomocy kobieta została zwolniona do domu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy golfa, badanie wykazało że był trzeźwy. W wyniku zdarzenia mężczyzna ani też jadący z nim pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena. W sprawie trwają czynności wyjaśniające.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa