W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Zaczarowany mikrofon w Gliwicach [FOTO]

8 września 2019 roku odbył się półfinał I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki osób niepełnosprawnych „Zaczarowany mikrofon”w Gliwicach. 

Do konkursu po eliminacjach wstępnych zakwalifikowali się wokaliści zespołu Holiday Powiatowego Zespolu Placówek Szkolno w Mielcu: Izabela Bąba w piosence „Jesteś mamo skarbem mym” ,Yessica Motyl w utworze Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił” oraz absolwent Patryk Jaszcz w autorskiej piosence „Trening czyni mistrza”.

Do półfinału przyjechali niepełnosprawni artyści z całej Polski m.in z Radomia, Częstochowy, Wrocławia, Krakowa, Chorzowa, Katowic i innych.

Konkurencja była bardzo duża, poziom wysoki i wokaliści świetnie przygotowani. Po przesłuchaniu 30 wokalistów, 15 osobowe jury zakwalifikowało do finału po 5 uczestników z każdej kategorii: z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną. 

1 miejsce otrzymała YESSICA MOTYL 

4 miejsce PATRYK JASZCZ

19 listopada 2019 nasi półfinalisci: Yessica Motyl  i Patryk Jaszcz, będą reprezentować Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Mielcu w finale festiwalu w Gliwicach.

Opiekunem artystycznym jest pani nauczycielka muzyki i muzykoterapeuta Małgorzata Pazdro.

notatka/zdjęcia mgr Małgorzata Pazdro

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa