W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zaginął Adam Ćwieka z Trzciany [AKTUALIZACJA]

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, prowadzą poszukiwania za zaginionym Adamem Ćwieką, 30-letnim mieszkańcem Trzciany.

Mężczyzna 10 maja 2021 roku w godzinach porannych wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy. Około godz. 19.00 nawiązał kontakt telefoniczny z ojcem informując, że niebawem będzie w domu. Od tej chwili kontakt z zaginionym się urwał. Mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:
wzrost: 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy, oczy niebieskie. Ubrany był najprawdopodobniej w bluzę z kapturem koloru ciemnego i spodnie typu jeans koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, nr tel.: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz całodobowo tel.: 47 822 73 10 lub 112.

Mężczyzna odnaleziony.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa