W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zatankował bez tablic rejestracyjnych na stacji benzynowej, po czym odjechał nie płacąc

Za usiłowanie kradzieży oraz kradzieże paliwa odpowie 18-letni mieszkaniec Mielca. Młody mężczyzna dopuścił się dwóch wykroczeń nie płacąc za paliwo na stacji benzynowej w Zgórsku i Tuszowie Narodowym. Próbował również ukraść osprzęt budowlany z posesji przy ulicy Cyranowskiej w Mielcu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci prowadzili czynności w sprawie usiłowania kradzieży łyżek do koparki oraz kradzieży paliwa na dwóch stacjach paliw na terenie powiatu mieleckiego. Do usiłowania kradzieży doszło 16 lutego w Mielcu przy ulicy Cyranowskiej. Jak ustalili policjanci, dwóch młodych mężczyzn, poruszających się BMW, próbowało włożyć do bagażnika samochodu łyżkę do koparki. Sprawcy zostali jednak spłoszeni i ostatecznie nie udało im się ukraść sprzętu.

Do kradzieży paliwa doszło również 16 lutego, około godz. 23.30. Młody mężczyzna zatankował pojazd marki BMW bez tablic rejestracyjnych na stacji benzynowej w Zgórsku, po czym odjechał nie płacąc za paliwo. Tego samego wykroczenia dopuścił się kilka godzin później na stacji benzynowej w Tuszowie Narodowym. Oba zdarzenia zarejestrował system monitoringu.

Funkcjonariusze ustalili kto może być sprawcą kradzieży i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Mielca. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut usiłowania kradzieży oraz dwóch wykroczeń dotyczących kradzieży paliwa. Młody mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa