W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zatrzymany 17-latek, który odpalił race w trakcie meczu [VIDEO]

Podczas meczu piłki nożnej odbywającego się na mieleckim stadionie, mężczyzna ubrany w foliowy kombinezon, kominiarkę i okulary przeciwsłoneczne odpalił race. Tuż po meczu 17-letni mielczanin został zatrzymany przez policjantów.

W trakcie sobotniego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Stali Mielec i Rakowa Częstochowa kilku mężczyzn ubranych w czarne kombinezony, z zakrytymi twarzami odpaliło zabronione podczas meczu race. Całe zdarzenie zarejestrował stadionowy monitoring, który przyczynił się do identyfikacji jednego z mężczyzn. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Mielca.

 

Tuż po meczu policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Miał przy sobie reklamówkę z kombinezonami, kominiarką i pozostałościami po środkach pirotechnicznych.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 17-latkowi zarzut odpalenia rac podczas meczu. Mężczyzna odpowie także za zakrywanie twarzy, co według Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych jest przestępstwem. Mielczanin przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia.

W sprawie trwają dalsze czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kolejnych osób.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę w Izbiskach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa