W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Zbliża się Miesiąc kultury Borowskiej

Gminy Ośrodek Kultury w Borowej i Gmina Borowa serdecznie zaprasza na cykl imprez pod nazwą „Miesiąc kultury Borowskiej”.16 lipca i 23 lipca zapraszamy do Borowej.

Organizatorzy gwarantują moc atrakcji i dobrej zabawy. Przewidziane spotkania zachęcają do aktywnego i rodzinnego spędzania czasu.

W pierwszą niedziele zapraszamy na dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z drewnianymi grami oraz wiele innych atrakcji. Każdy kto ma w sobie odrobinę dziecka powinien pojawić się na tym spotkaniu. 16 lipca wystąpią również zespoły działające przy GOK Borowa: grupa wokalna, Zespół Wesołe Nutki, Zespół HOTki i Zespół NewMark.  Młodzież zaprezentuje przygotowany specjalnie na tę okazję program. Na zakończenie pierwszego dnia zapraszamy na Piana Party, która nas ochłodzi po całym dniu rozrywki.

Kolejna niedziela tj. 23 lipca zapisu je się pod hasłem borowskiego folkloru. Spotkanie rozpocznie Zespół Śpiewaczy Znad Wisły. Pod nóżkę zagra Kapela Podwórkowa ,,Scyzory”, a na zakończenie wystąpi grupa Bies-Band z Przemyśla. Całość spotkania uzupełniona zostanie stoiskami

Stoisko Informacyjno-Edukacyjnego. Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mielcu.

– Stoisko z rękodziełem  

– Stoisko ze smakołykami regionalnymi,

Będzie można wziąć udział w przygotowanych warsztatach ekologiczne i samodzielnie wykonać „leśne domki”. Organizatorzy przygotowali również tematyczne konkursy w których do wygrania nietuzinkowe nagrody.

Ostatnia impreza z cyklu „Miesiąca Borowskiej Kultury” to zmagania piłkarskie. Jak zawsze będzie to zacięty bój w turnieju o Puchar Wójta Gminy Borowa. Wtedy poznamy najlepszą drużynę sołecką w piłce nożnej na terenie gminy Borowa w roku 2023. Na zakończenie zapraszamy na program humorystyczno- rozrywkowy zatytułowany „Góral z Gwiazdami”. Nutka dobrej muzyki okraszona kabaretowymi żartami. Program poprowadzi aktor Andrzej Mynarczyk. Spotkanie zakończymy zabawą pod chmurką z zespołem LUXBAND.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa