W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty, do którego doszło w Mielcu na ul. Orkana.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący chryslerem wjechał w jadącego chodnikiem rowerzystę. Okazało się, że 59-latek, siedzący za kierownicą chryslera, był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 10, na ul. Orkana w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym chryslerem, 59-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, wyjeżdżając z posesji uderzył w jadącego chodnikiem 15-letniego rowerzystę.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierowca chryslera jest pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad  promil alkoholu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń.

Nietrzeźwy 59-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do wszystkich – widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, reagujmy i w razie potrzeby natychmiast informujmy Policję dzwoniąc pod nr 112.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa