W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zderzenie dwóch aut – w jednym z nich policja znalazła broń i narkotyki

Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 18-letniemu mężczyźnie. Młody mieszkaniec Mielca „wpadł” z narkotykami podczas kolizji drogowej, której był sprawcą. W pojeździe, którym kierował 18-latek, policjanci ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę oraz broń gazową. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci ogniwa patrolowego interweniowali na miejscu kolizji na ulicy MMR w Mielcu. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Policjanci ustalili wstępnie, że 18-letni mężczyzna kierujący oplem astrą, wjeżdżając na skrzyżowanie, nie zauważył stojącego tam pojazdu i uderzył w bok peugeota, którym kierowała kobieta. Na miejscu interwencji podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy opla oraz jego pasażerów.

W trakcie czynności, policjanci ujawnili w oplu pod siedzeniem kierowcy metalową walizkę, w której znajdowała się broń gazowa oraz kilka woreczków z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze zabezpieczyli walizkę oraz zatrzymali do sprawy 18-letniego kierowcę oraz jego 14-letniego pasażera. Zabezpieczona substancja została zbadana testerem narkotykowym, który dał wynik w kierunku amfetaminy.

Kierujący oplem został zatrzymany w policyjnym areszcie, a 14-latek noc spędził w policyjnej izbie dziecka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 18-latkowi zarzut posiadania narkotyków. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa