W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zderzenie motorowerzysty z mitsubishi w Cmolasie

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Cmolasie. W zderzeniu motorowerzysty z samochodem osobowym, ranny został mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30 w Cmolasie, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Nowa Dęba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, kierujący mitsubishi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście.

W wyniku zderzenia pojazdów, 20-letni kierowca motoroweru, z urazem nogi, trafił do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy samochodu. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Od motorowerzysty pobrano krew do badań.

Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów.Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa