W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej katalizatorów trafił za kraty

Mieleccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Mielca, podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych.

Od stycznia br. mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów osobowych. Policjanci przedstawili mu pierwsze zarzuty.

Sprawą powtarzających się kradzieży katalizatorów w różnych rejonach Mielca zajmowali się m.in. policjanci z Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi kradzieżami. To 29-letni mieszkaniec Mielca.

Z zebranych informacji wynikało, że mężczyzna może dokonać kolejnej kradzieży. Na miejsce pojechali kryminalni i zatrzymali sprawcę. W jego samochodzie znaleźli narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa. W związku z tym 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec Mielca kradł katalizatory od początku tego roku. Wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów w różnych rejonach Mielca.

Sprawę poprowadzili policjanci z mieleckiej dochodzeniówki. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili 29-latkowi kilka zarzutów kradzieży katalizatorów. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy.

Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa