W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Znaleźli kartę kredytową i używali jak swoją

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podczas zakupów kilkanaście razy użyli kartę bankomatową należącą do mieszkanki gminy Mielec. Kobieta zgubiła kartę, a sytuację wykorzystali nieuczciwi znalazcy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstwa. Za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

O kradzieży drobnych sum pieniędzy z karty bankomatowej Policję powiadomiła jej właścicielka. Mieszkanka gminy Mielec przekazała policjantom, że w ciągu dwóch dni karta bankomatowa, którą prawdopodobnie zgubiła została użyta kilkanaście razy. Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że karty użyto łącznie 14 razy, w kilku sklepach na terenie gminy Mielec.

Policjanci ustalili, kto mógł dopuścić się tego przestępstwa i do sprawy zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn w wieku 40 i 42 lata. W chwili zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia po wytrzeźwieniu, przedstawiono im zarzuty. Dokonanie płatności kartą bankomatową w formie zbliżeniowej przez osobę nieuprawnioną, która weszła w posiadanie karty wbrew woli jej właściciela, stanowi przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Podejrzani znaleźli kartę i postanowili ją wykorzystać kupując w sklepach jedzenie, alkohol oraz papierosy. Łącznie mężczyźni wydali na zakupy ponad 500 złotych. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa