W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Agresywny sprzedawca…

Zarzut uszkodzenia ciała przedstawili policjanci mężczyźnie, który zaatakował 68-letniego mieszkańca Mielca w rejonie starego miasta. Pokrzywdzony został kopnięty przez napastnika w twarz, ma złamany nos.

Policjanci interweniowali po zgłoszeniu mieszkańca Mielca, który w rejonie starego miasta został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze do pokrzywdzonego podszedł młody mężczyzna i zapytał czy nie chciałby kupić od niego monitora do komputera.
 

 
Kiedy pokrzywdzony odmówił został kopnięty przez napastnika w twarz. Mężczyzna w wyniku zadanego ciosu doznał złamania nosa. Pomocy medycznej pokrzywdzonemu udzieliła załoga karetki pogotowia.
 
Kolejnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. To 31-letni mieszkaniec Mielca. Podejrzany przyznał, że podczas zdarzenia był pod wpływem alkoholu.
 
Funkcjonariusze postawili zarzut uszkodzenia ciała podejrzanemu 31-latkowi. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc, że była to jego reakcja na odmowę kupna monitora, i wynik utarczki słownej z pokrzywdzonym.
 
 
zdjecie,600,203111,20110730,rynek-starego-mielca
 
 
 

Zobacz też...