W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Albin Granlund ponownie w kadrze Finlandii!

Piłkarz Stali Mielec Albin Granlund został powołany do reprezentacji Finlandii na zgrupowanie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Jeśli Granlund pojedzie na EURO, zostanie pierwszym piłkarzem Stali, który będzie miał szansę występu na tym turnieju.

Finlandii zagra przed EURO dwa mecze sparingowe. Albin po raz pierwszy do kadry Finlandii powołany został w sierpniu 2016 roku na mecz z Niemcami, jednak pozostał cały mecz na ławce rezerwowych. Finowie przegrali ten mecz 0 : 2.

Debiut w reprezentacji zaliczył pół roku później w wygranym spotkaniu (1:0) z Marokiem Z Finlandią brał również udział w Lidze Narodów UEFA 2018/19, w której zdołał awansować ze swoją reprezentacją z dywizji C do dywizji B.

Jeszcze lepiej było w kwalifikacjach do Euro 2020, w których został wykorzystany czterokrotnie. W grupie Finowie ustąpili miejsca tylko Włochom, zajęli drugie miejsce i tym samym po raz pierwszy zakwalifikowali się na duży turniej.

Ogólnie Albin Granlund w pierwszej reprezentacji Finlandii zagrał w dziewiętnastu spotkaniach.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa