W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Lifestyle Materiały video Sport

Boisko treningowe ma już zadaszenie [FOTO, VIDEO]

Pełnowymiarowe zadaszone boisko piłkarskie (ze sztuczną nawierzchnią) na terenach MOSiR powoli wpisuje się w zimowy pejzaż naszego miasta.

Minusowa temperatura utrudnia prace przy montażu pneumatycznego zadaszenia.

W końcowej fazie jest instalacja w trzech budynkach technicznych, jakie stanęły obok boiska, znajdzie się w nich węzeł cieplny i piece nadmuchowe.

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm: Gardenia Sport Sp. z o.o. z Warszawy (lider) oraz Garapena Sp. z o.o., z Warszawy (partner).

Koszt inwestycji to 2 318 845,04 zł brutto.

Gmina Miejska Mielec uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na realizację tej inwestycji w ramach rządowego Programu budowy zadaszeń boisk piłkarskich w wysokości około 1,1 mln zł.

W ramach umowy, konsorcjum firm odpowiedzialne jest m.in. za przebudowę sieci energetycznej oraz zaprojektowanie przyłącza ciepłowniczego zgodnie z planem zagospodarowania terenu. Powierzchnia zaprojektowanego zadaszenia pneumatycznego to 8 664 m2. Jego wysokość wyniesie 19 m. Dzięki wsparciu Europosła Tomasza Poręby w Mielcu powstała jedyna na Podkarpaciu inwestycja tego typu.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Marek 25 grudnia 2021 (sobota) at 18:42

Już leży to zadaszenie. Chyba zdechło.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa