W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

Budowa nowego mostu w Sarnowie zbliża się do końca [FOTO]

Od jesieni trwa budowa mostu w Sarnowie na rzece Babulówce na drodze Tuszów Narodowy – Sarnów – Ostrowy Baranowskie.

Aby mieszkańcy Sarnowa nie musieli jeździć objazdem wybudowano most tymczasowy, który jednak od 4 grudnia przestał funkcjonować z uwagi na prowadzoną inwestycję, która powoli dobiega końca. Most na Babulówce będzie w tej urokliwej wsi jeszcze jedną atrakcją.

Rzeczka o wyjątkowo czystej wodzie w okolicach mostu uzbrojona została w kamienne gabiony, a sąsiedztwo pobliskiego drewnianego kościoła nadaje okolicy ciekawy klimat. Rozbiórka starego mostu i budowa nowego kosztuje około 2 milionów złotych.Termin ukończenia inwestycji mija 22 grudnia i – jak mówią budowlańcy – nie powinien być on zagrożony. Ostateczne słowo w tej kwestii będzie mieć jednak aura, która o tej porze roku bywa kapryśna. Prace polegające na rozbiórce starej i budowie nowej konstrukcji realizuje firma z Dębicy.

Objazd odbywa się drogą powiatową nr 1 139R Grochowe – Czajkowa – Sarnów, zgodnie z ustawionym oznakowaniem, a ruch pieszych przebiega cały czas bez zakłóceń.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa