W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Czterech kadrowiczów Ikara Mielec

 Czterech Zawodników IKARA Mielec zostało powołanych do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Pływackiego są to: Julia Gancarz, Wiktoria Malec, Maksymilian Cerlich, Dawid Książnicki.

Osiąganie celu często nie zależy tylko od częstotliwości wykonywanych powtórzeń, ale też od ich jakości. Staramy się w pewnych aspektach być podobni do innych, ale to, co jest skuteczne u jednego zawodnika, u innego może nie przynosić efektów.

Dlatego każdy sportowiec musi wypracować swój własny system podejścia do trudnej sytuacji, być zmotywowanym i zdeterminowanym do pracy nad swoją psychiką. Praca ta, podobnie jak trening fizyczny, często przynosi efekty dopiero w dłuższej perspektywie czasu. Do tego właśnie celu przyczynili się Oni sami jak i również Trenerzy: Bogusław Omiotek, Joanna Rusek i Robert Wieczorek, ale nie możemy zapomnieć również o Rodzicach, którzy zawsze są w chwili zwycięstwa jak i porażki. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Zawodnikom, Trenerom jak i Rodzicom, życzymy dalszych owocnych sukcesów!!!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa