W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka

Finezyjna poezja Justyny Żelazo [FOTO]

Ponad trzydzieści osób znakomicie się bawiło podczas promocji debiutanckiego tomiku poezji „Istota ze szkła” Justyny Żelazo – członkini Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, która odbyła się 1 marca 2020 r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu.

Przybyli na imprezę: przewodniczący Rady Powiatu Marek Paprocki, radny powiatowy Józef Smaczny, członkowie miejscowej literackiej organizacji pozarządowej, i miłośnicy poezji.

Spotkanie zainaugurował i prowadził prezes MTL Zbigniew Michalski. Śpiewem upiększył spotkanie, w trzech muzycznych antraktach, Zbigniew Radłowski. Większość wierszy z zaprezentowanego tomiku przybliżyły uczestnikom promocji Barbara Augustyn i sama autorka. Czytane wiersze, na przemian z dyskusją na temat tomiku, przypadły do gustu publiczności. Miała też swoje pięć minut mielecka poetka.

Podziękowała on wszystkim uczestnikom spotkania za obecność, a także osobom dzięki którym ukazał się tomik, jak również powstała piękna szata graficzna.  Dyskusja jaka wywiązała się po jej wystąpieniu dotyczyła treści tomiku.

Pytali o nie kolejno: Edward Guziakiewicz, Zbigniew Radłowski, Katarzyna Hudy, Zygmunt Osak oraz inni. Za piękne doznania i treści zawarte w tomiku podziękował autorce prowadzący, wręczając list gratulacyjny oraz symboliczny bukiet róż. Długa kolejka ustawiła się do stolika, przy którym autorka podpisywała swoją książkę.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa