W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

37-letni kierowca citroena stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Mężczyzna jechał przez Cmolas z prędkością 106 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali go również mandatem i punktami karnymi.

W niedzielę, po godz. 8, kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali z wykorzystaniem laserowego miernika prędkości na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie. Funkcjonariusze sprawdzili prędkość citroena. Miernik wskazał, że pojazd jechał 106 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość jazdy wynosi 50 km/h.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. 37-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, za przekroczenie prędkości o 57 km/h, został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

To już kolejny kierowca, który stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w tym miejscu. Pod koniec stycznia policjanci zatrzymali tu kierowcę volkswagena, który jechał 117 km/h

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa