W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Historia Informacje

Sześć lat temu odszedł Prezydent Daniel Kozdęba

Dzień 28 lutego 2024 roku to szósta już rocznica śmierci Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby.

Tradycyjnie na jego grobie na Cmentarzu Komunalnym zostały złożone wiązanki kwiatów i zapalone znicze przez Prezydenta Mielcu Jacka Wiśniewskiego oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Śp. Daniel Kozdęba został wybrany przez mielczan na Prezydenta miasta na kadencję 2014-2018. Mottem Jego prezydentury były słowa: „Zawsze blisko ludzi”.

Do swoich obowiązków Daniel Kozdęba podchodził nie tylko z rzetelnym przygotowaniem, ale także z pasją. Miał wiele pomysłów i wielkie marzenia związane z naszym miastem. Pragnął, aby Mielec stał się miastem nowoczesnych technologii, przyciągającym młodych ludzi i jednocześnie stał się miastem przyjaznym dla mieszkańców.

Jego kadencja, mimo że została skrócona przez nieuleczalną chorobę, zaowocowała odczuwalną przez wszystkich aktywizacją i integracją różnych grup społecznych miasta i lokalnych organizacji pozarządowych. Pozwoliła mielczanom uwierzyć, że mają realny wpływ na decyzje władz miasta, że mieszkańcy są słuchani i zgłaszane przez nich problemy i bolączki są rozwiązywane przez prezydenta i podległą mu administrację miejską.

Nie sposób zebrać wszystkich dokonań Prezydenta Daniela Kozdęby. Miasto Mielec wiele zawdzięcza jego prezydenturze, którą niestety przerwała ciężka, śmiertelna choroba w wyniku, której zmarł 28 lutego 2018 r.

Pamięć o tym jakim był nie tylko jako Prezydent, ale także jako człowiek życzliwy i otwarty dla bliźnich, wśród tych którzy Go znali i z Nim współpracowali, a także wśród wszystkich mieszkańców  Mielca wciąż jest bardzo żywa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa