22 maja 2019 (środa) - 21:20
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Kradł aby napić się z kolegami

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 30-letniemu mężczyźnie, który przez dwa miesiące kradł alkohol w sklepach na terenie Mielca. Jedenaście butelek alkoholu, które ukradł miało wartość 1600 złotych.

Policjanci prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży alkoholu ze sklepów przy ulicy Jagiellończyka i Niepodległości w Mielcu. W sprawie przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Wykonane przez funkcjonariuszy czynności pozwoliły ustalić tożsamość podejrzanego.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów podczas kolejnej kradzieży. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut kradzieży jedenastu butelek alkoholu o łącznej wartości przekraczającej kwotę 1580 złotych. Podejrzany ma 30 lat i nie ma stałego miejsca zamieszkania. Podczas przesłuchania tłumaczył, że kradł aby napić się z kolegami.

Policjanci zwrócili się do mieleckiej prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego dla sprawcy kradzieży. Prokuratura przychylając się do wniosku zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Slider

Zobacz też...

Dodaj komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: