W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Informacje

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

W dniu 4 grudnia w Rzeszowie odbyła się konferencja pn. “Perspektywy rozwoju samorządów oraz finansowania inwestycji na przełomie 2023/2024”.

Po części teoretycznej miało miejsce ogłoszenie wyników Rankingu Gmin Podkarpacia 2023, w którym miasto Mielec uplasowało się na wysokim, trzecim miejscu. Nagrodę odebrał Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Była to już jedenasta edycja Rankingu, którego celem i ideą jest wyłonienie i promowanie gmin wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego na terenie województwa podkarpackiego.

Narzędziem oceny w ramach rankingu jest wskaźnik syntetyczny, wyliczany w oparciu o 16 wybranych wskaźników szczegółowych, mierzących potencjał, aktywność i wyniki osiągane przez gminę w danym przedziale czasu.

Jest to inicjatywa realizowana przez FRDL Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego od 2012 r. wspólnie z Urzędem Statystycznym w Rzeszowie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa