W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Nowy pawilon socjalny dla pracowników MPGK Mielec

Tuż przed świętami do dyspozycji pracowników Miejskiego Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej w Mielcu oddano nowy budynek socjalny.

W otwarciu obiektu zlokalizowanego na terenie bazy tej miejskiej spółki przy ulicy Korczaka wzięli udział mieleccy samorządowcy na czele z prezydentem Danielem Kozdębą, członkowie rady nadzorczej MPGK, przedstawiciele naszych lokalnych mediów i załoga  przedsiębiorstwa. Gospodarzem uroczystości był prezes zarządu MPGK Marek Babała, a poświęcenia obiektu dokonał proboszcz parafii MBNP Kazimierz Czesak.

Na prawie trzystu metrach powierzchni użytkowej nowoczesnego i niezwykle funkcjonalnego budynku  z jadalnią i łazienkami, pracownicy będą teraz mieli do swojej dyspozycji  wszystko co jest potrzebne do szybkiej regeneracji po pracy – m.in. różnego rodzaju urządzenia higieniczno-sanitarne takie jak szatnie przepustowe, umywalnie, urządzenia do mycia obuwia, pomieszczenia z natryskami i WC.

 

 

– Rozważaliśmy czy remontować i rozbudowywać dotychczas użytkowane pomieszczenia socjalne, ale ostatecznie uznaliśmy, że lepszym rozwiązaniem będzie postawienie od podstaw nowego budynku w pełni przystosowanego do potrzeb naszych pracowników, którzy niezależnie od pogody i pory roku wykonują usługi z zakresu wywozu odpadów komunalnych, czyszczenia ulic i placów na terenie miasta i okolic – mówił Marek Bąbała, oprowadzając zaproszonych gości po nowym imponująco prezentującym się pawilonie.

Joanna Szteliga

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa