środa - 19 Grudzień 2018, 3:13
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Obywatelskie zgłoszenie o pijanym kierowcy

Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu, kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Informację o kierowcy mercedesa, który jechał w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych przekazał policji jadący za nim inny kierowca.

Wskazany pojazd policjanci napotkali na stacji paliw, a w nim śpiącego za kierownicą 41-latka.
Wczoraj około 17:30 do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zadzwonili mężczyźni, którzy poinformowali, że na jednej z stacji paliw w Kupnie znajduje się kierowca mercedesa, który może być po działaniem alkoholu.

Z ich relacji wynikało, że od miejscowości Kupno, jechali za mercedesem, którego kierujący jadąc całą szerokością jezdni zmuszał innych kierowców do zmiany kierunku jazdy. Mężczyzna powodował zagrożenie dla siebie i innych kierowców. Kiedy zjechał na stację paliw w tej miejscowości, mężczyźni pojechali za nim i powiadomili Policję.

Policjanci zastali mercedesa z uruchomionym silnikiem. W samochodzie na miejscu kierowcy spał mężczyzna. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol, ale odmówił on poddania się badaniu na stan trzeźwości. Mężczyzna został doprowadzony do placówki medycznej, gdzie pobrano próbki krwi w celu określenia zawartości alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu również prawo jazdy.

W sprawie trwa postępowanie.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja