W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany kierowca został zatrzymany przez mieleckich policjantów. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 57-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, który w tym stanie postanowił kierować samochodem.

Wczoraj, po godz. 16, dyżurny mieleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym pojazdem marki Peugeot, którego styl i technika jazdy miały wskazywać, że może być nietrzeźwy.

Policjanci szybko zatrzymali wskazany pojazd. Kierowcą peugeota okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Pijany kierujący stracił już prawo jazdy. Teraz 57-latek za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Pamiętajmy, że pijany kierowca jest zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego nie bójmy się reagować. Widząc nietrzeźwego kierowcę poinformujmy o tym policję.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa