W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany z zakazem jazdy zatrzymany przez policję w Wadowicach Górnych

Ponad 4 promile alkoholu miał w organizmie 51-latek zatrzymany przez mielecką policję.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec gminy Wadowice Górne, kierował oplem, pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje postępowanie mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj po godz. 20 dyżurny mieleckiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna przyjechał do sklepu samochodem marki Opel. Z relacji świadków wynikało, że kierujący zarówno wchodząc jak i wychodząc ze sklepu, szedł chwiejnym krokiem do swojego pojazdu. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego mieleckiej jednostki, którzy przyjechali na miejsce, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. 51-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne został poddany badaniu na trzeźwość. Badanie wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę. Miał orzeczony dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie teraz odpowiadał przed sądem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa