W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Pokazowy zabieg z użyciem jednego z najnowocześniejszych angiografów w Polsce [VIDEO]

Badania z wykorzystywaniem tego angiografu znacznie poprawiają jakość świadczonych usług, dokładność obrazowania oraz podnoszą bezpieczeństwo pacjent. Szczególne znaczenie ma to dla chorych na niewydolność serca oraz nerek, u których zbyt duża dawka kontrastu może spowodować pogorszenie funkcji tych narządów.

V Oddział Kardiologii Inwazyjnej i Angiologii Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Szpitalu Powiatowym w Mielcu od ponad jedenastu lat przyjmuje ponad 1,5 tys. pacjentów rocznie. Na oddziale jest 21 łóżek.

Jeden z pierwszych zabiegów przy użyciu nowego angiografu w obecności mediów odbył się w środę 14 lutego. Pacjentem był starszy mężczyzna po ciężkim zawale, borykający się też z innymi schorzeniami. Zabieg miał na celu poprawić wydolność krążeniową pacjenta.

Nowy sprzęt jest dostępny dla wszystkich chorych.

Marian Rojek, koordynator ds. inwestycji Polsko-Amerykańskich Klinik Serca i lek. med. Adam Młodziankowski, ordynator oddziału i specjalista kardiolog Polsko-Amerykańskich Klinik Serca odpowiadają na pytania dziennikarzy.

Zapraszamy do oglądnięcia materiałów video z tego wydarzenia.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Fll6RwYvVrQ&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa