W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policja szuka świadków oszustwa

Policjanci poszukują świadków, którzy w dniu 23 kwietnia br. mieli kontakt z mężczyzną, który pod pozorem sprzedaży warzyw oraz rozmienienia pieniędzy oszukał kobietę mieszkającą przy ulicy Solskiego 6 w Mielcu. W wyniku przestępstwa kobieta straciła 700 złotych.

Mieleccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, którego ofiarą padła starsza kobieta mieszkająca przy ul. Solskiego 6 w Mielcu. Do zdarzenia doszło w dniu 23 kwietnia br. Nieznany mężczyzna zapukał do mieszkania kobiety chcąc sprzedać jej ziemniaki, jajka i inne produkty spożywcze. Kobieta zgodziła się i wpuściła do mieszkania mężczyznę, który zabrał jej 200 złotych, nie zostawił towaru, a następnie ukradł z jej portfela jeszcze 500 złotych i uciekł.

Z zebranego materiału dowodowego wynika, że sprawca korzystając z podobnego sposobu działania mógł mieć kontakt również z innymi mieszkańcami Mielca.

Świadkowie oraz pozostałe osoby, które zapamiętały rysopis podejrzanego proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu osobiście (całodobowo) bądź o kontakt pod numerem telefonu: 47 82 273 80 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30 z policjantem prowadzącym postępowanie.  

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa