W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci poszukują świadków przestępstwa

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży gotówki, do której doszło 24 lutego 2020 roku w Mielcu przy ulicy Grunwaldzkiej 8a – na szkodę jednego z mieszkańców.

Policjanci poszukują świadków, którzy mogliby przyczynić się do zatrzymania sprawców przestępstwa. Według relacji pokrzywdzonej – mieszkanki ul. Grunwaldzkiej w Mielcu – 24 lutego 2020 roku pomiędzy godzinami 8.30 a 9.30 w Mielcu nieznany mężczyzna, pod pozorem sprzedaży warzyw, a także innych produktów spożywczych, po uprzednim wejściu do mieszkania i pobraniu należności za zakupiony towar, miał kupującego prosić o udanie się do innego pomieszczenia celem przyniesiena własnych pojemników w postaci mis lub wiader by przesypać towar do naczyń, prawdopodobnie w tym czasie ukradł. Straty powstałe na szkodę pokrzywdzonej wyniosły co najmniej 1000 złotych.

Z zebranego materiału dowodowego wynika, że sprawca korzystając z podobnego sposobu działania mógł mieć do czynienia również z innymi mieszkańcami Mielca.

Świadkowie oraz pozostałe osoby, które zapamiętały rysopis podejrzanego, proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu osobiście (całodobowo) bądź o kontakt pod numerem telefonu: 17 58 45 380 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa