W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że 20-letni mieszkaniec Piątkowca trudni się przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili w mieszkaniu młodego mężczyzny marihuanę i ekstazy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili, że młody mieszkaniec Piątkowca może posiadać i handlować narkotykami. Po uzyskaniu zgody miejscowego prokuratora przeszukali dom zajmowany przez podejrzewanego 20-latka. Podczas przeszukania policjanci ujawnili susz roślinny i ponad 40 tabletek przypominających ekstazy. Narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to narkotyki.

Policjanci zatrzymali 20-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa