W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Praktyki i szkolenie kadry nauczycielskiej ZSE odbędzie się w Grecji

Mobilność zawodowa i językowa młodzieży szansą na lepszy start w zawodową przyszłość- Grecja 2024

Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu uzyskał dofinansowanie na realizację projektu „Mobilność zawodowa i językowa młodzieży szansą na lepszy start w zawodową przyszłość”. Projekt dotyczy zagranicznych praktyk zawodowych dla dwóch grup uczniów kierunków: technik rachunkowości, technik reklamy, technik logistyk oraz szkolenia nauczycieli przedmiotów zawodowych. Praktyki i szkolenie kadry nauczycielskiej będzie w Grecji. Pierwszy wyjazd planowany jest na przełomie maja i czerwca 2024r.
Udział

Głównym celem projektu jest wzrost umiejętności językowych uczniów i kadry pedagogicznej w szczególności z przedmiotów zawodowych oraz wzrost kompetencji społecznych, kulturowych demokratycznych i tolerancyjnych uczniów, wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży i włączenie jej do społeczności europejskiej.
Projekt będzie realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie Dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Wartość projektu: 344 932,58 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 284 638,37 PLN
Dofinansowanie z budżetu państwa: 60 294,21 PLN

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa