W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Przedmioty pochodzące z włamań do altanek [FOTO]

Policjanci poszukują właścicieli przedmiotów zabezpieczonych podczas czynności prowadzonych w związku z postępowaniem wobec sprawcy włamań do altanek działkowych na ogródkach przy ul. Przemysłowej w Mielcu. Funkcjonariusze odzyskali kilkadziesiąt przedmiotów pochodzących z ponad 30 włamań.

Właściciele przedmiotów widniejących na zdjęciach proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 17 58 45 333.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu pracowali nad ustaleniem sprawcy włamań do altanek na ogródkach działkowych przy ul. Przemysłowej w Mielcu. Działania funkcjonariuszy pozwoliły zatrzymać sprawcę podczas jednego z włamań.

Czynności policyjne przeprowadzone tuż po zatrzymaniu pozwoliły odzyskać funkcjonariuszom kilkadziesiąt przedmiotów pochodzących z kradzieży m.in.: elektronarzędzia, kable, mały sprzęt RTV i inne przedmioty.

Właścicieli przedmiotów widniejących na zdjęciach prosi się o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub nawiązanie kontaktu telefonicznego z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 17 58 45 333.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa