W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Przyszliśmy Rzeszowiacy – koncert w Mielcu [FOTO, VIDEO]

Plener z kapelą i chórem Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” okazał się bardzo udany.

Publiczność dopisała, a muzycy kapeli i wokalistki z chóru pokazali szczytową formę, wszak już za kilka dni będą reprezentować mielczan na dwóch festiwalach: w Grecji i Albanii. Koncert uzupełniły popisy wokalne laureatów konkursu „Na ludowo-zespołowo”, który zorganizował Dom Kultury SCK.

Pomysłodawczynią konkursu była Małgorzata Pazdro i to właśnie ona zapowiadała występy laureatów, które zdominowały dziewczęta (choć znalazł się też jeden męski przedstawiciel płci męskiej). Nagrodzeni w konkursie spisali się na scenie znakomicie, co doceniła publiczność, oklaskując kolejne prezentacje. Wszystko wskazuje na to, że chórzystki ZPiT „Rzeszowiacy” muszą się mieć na baczności, bo za progiem czyha nie lada konkurencja. 

Dorośli mieli możliwość w spokoju obejrzeć koncert, gdyż o zajęcia dla dzieci zadbała plastyczka DK SCK, Małgorzata Waga-Zając. Dzieci miały możliwość tworzyć rzeźby z gliny nieopodal sceny. Plenerowy koncert i warsztaty przygotował Dom Kultury SCK. Koncert w Parku im. ZPiT „Rzeszowiacy” prowadzili Małgorzata Pazdro i Bartosz Kramarz. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Miccał 7 lipca 2023 (piątek) at 16:17

Świetna organizacja imprezy https://www.megashow.pl Powinno być więcej takich wydarzeń!

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa