W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Sprawca kradzieży portfela zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży portfela, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty. 32-latek zabrał portfel, który wypadł klientowi stacji paliw. Wyciągnął z niego 1200 złotych, a resztę wyrzucił.

We wtorek funkcjonariusze interweniowali na jednej ze stacji paliw w gminie Mielec. Jednemu z klientów wypadł z kieszeni portfel, który zabrał inny mężczyzna. Policjanci przeglądając monitoring ustalili, że przy portfelu zatrzymał się samochód, z którego wysiadł mężczyzna, zabrał portfel i odjechał.

Funkcjonariusze ustalili, że samochodem kierował 32-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. Kilka godzin później był on już w rękach policjantów. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W środę 32-latek usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że z portfela zabrał pieniądze w kwocie 1200 złotych, natomiast portfel wraz z zawartością wyrzucił w pobliżu stacji benzynowej.

Policjanci odzyskali pieniądze, które wrócą do właściciela.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa