W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Strefowi złodzieje zatrzymani

Policjanci postawili zarzut usiłowania kradzieży trzem mężczyznom, którzy w jednej z firm na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej przygotowali części produkowanych urządzeń, aby wywieźć je z terenu zakładu.

Części przygotowane do kradzieży wyceniono na kwotę 2700 złotych.

O usiłowaniu kradzieży powiadomił Policję przedstawiciel jednej z mieleckich firm z terenu Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

 

 

Funkcjonariusze ustalili, że trzech pracowników zakładu przygotowywało części produkowane w firmie, składując je w skrzyniach, które miały zostać wywiezione poza jej teren. Proceder zarejestrował monitoring zainstalowany na terenie zakładu. W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut usiłowania kradzieży każdemu z nich. Mężczyźni są mieszkańcami powiatu mieleckiego, mają od 30 do 36 lat. Podczas przesłuchań dwóch z mężczyzn przyznało się do gromadzenia części urządzeń w celu przygotowania do kradzieży i wyjaśniło sposób, w jaki mieli je wywieźć poza teren firmy. Trzeci z mężczyzn odmówił składania wyjaśnień. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Za usiłowanie kradzieży mężczyznom grozi grzywna lub kara ograniczenia, jak tez pozbawienia wolności.

 

  

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę w Izbiskach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa