W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Uczniowie Technikum Hotelarskiego z Elektryka zwiedzali rzeszowskie hotele

Uczniowie klasy pierwszej technikum hotelarskiego w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego (popularny Elektryk)w ramach tygodnia przedsiębiorczości, 15 listopada 2016 roku odwiedzili rzeszowskie hotele – Hotel Bristol Tradition & Luxury i Grand Hotel Boutiqe.

Oba hotele położone są w bliskim sąsiedztwie rynku i obsługują głównie gości biznesowych. Należą do tego samego właściciela, ale zasadniczo różnią się klimatem i wystrojem wnętrz.

Hotel Bristol ma w swoim wystroju bardzo dużo elementów folklorystycznych, natomiast Grand Hotel w charakterze jest bardziej tradycyjny. Największą atrakcją dla uczniów była księga pamiątkowa Grand Hotelu, w której swoje podpisy złożyli prezydenci uczestniczący w spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej;

v Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda

v Prezydent Węgier Ader Janos

v Prezydent Słowacji Andrej Kiska

v Prezydent Czech Milos Zeman.

 

1466820101

 

Jak okazało się później hotele Grand i Bristol przygotowywane były na przyjęcie ważnych gości Pani Premier Beaty Szydło i Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, którzy 17 listopada 2016 roku wzięli udział w Kongresie  590, który odbył się w  Jasionce pod Rzeszowem. Wydarzenie – Kongres 590 – wzięło swoją nazwę od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytworzone bądź dystrybuowane przez polskie firmy.

Opiekunami i organizatorkami wyjazdu były Marzanna Mazur – Witek i Zofia Fijałkowska.

Informacja i zdjęcia:

ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu

 

686680907

 

588971902

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa