W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Ulotki profilaktyczne dla seniorów

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu od lat podejmują przedsięwzięcia profilaktyczne na rzecz osób w podeszłym wieku.

Tym razem, do kolejnej inicjatywy mającej na celu poprawę bezpieczeństwa osób starszych zaangażowały się Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Mielecki Zarząd Budynków Mieszkalnych oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Mielcu.

W ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny Senior” policjanci mieleckiego wydziału prewencji podejmują wiele inicjatyw, które docelowo trafić mają do jak największego grona odbiorców w podeszłym wieku i nie tylko. Funkcjonariusze spotykają się ze społeczeństwem w klubach seniora, podczas rad osiedli oraz z młodzieżą w szkołach mówiąc o bezpieczeństwie osób starszych i promując wspólną dbałość i empatię w stosunku do seniorów.

Tym razem we współpracy z Mielecką Spółdzielnią Mieszkaniową, Mieleckim Zarządem Budynków Mieszkalnych oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Lokatorsko – Własnościową w Mielcu udało się sfinansować ulotki profilaktyczne pn. „Seniorze nie daj się oszukać” oraz „I Ty możesz zostać ofiarą kradzieży lub włamania”

Ulotki za pośrednictwem policjantów, w szczególności dzielnicowych trafią do wszystkich mieszkańców Mielca. Będą również wykorzystywane podczas intensywnych działań profilaktycznych zaplanowanych na kolejne miesiące bieżącego roku.

Prewencjusze mają nadzieję, że ulotki przyczynią się w znacznym stopniu do poprawy bezpieczeństwa osób starszych na terenie miasta oraz zmniejszą liczbę przestępstw popełnianych na szkodę seniorów.

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu dziękuję za wsparcie finansowe Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Mieleckiemu Zarządowi Budynków Mieszkalnych, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Mielcu oraz Panu Zbigniewowi Rydzowskiemu-firma „RAJ” za pomoc w realizacji projektu.

KPP Urszula Chmura

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Michał 11 grudnia 2017 (poniedziałek) at 17:58

Reklamowe ulotki spisują się jeżeli działamy lokalnie
na przykład pizzerie pozdarwiam

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa