W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Materiały video

Umowa na budowę hali sportowej podpisana [FOTO, VIDEO]

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Jędrychowski w towarzystwie Pełniącego Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyka Kapinosa w czwartek 18 października podpisał umowę na budowę nowej hali sportowo-widowiskowej w Mielcu przy ulicy Solskiego, w miejscu gdzie przez ponad pięćdziesiąt lat funkcjonował obiekt zwany potocznie Hangar Areną. 

Podpisanie umowy to efekt rozstrzygnięcia przed kilkoma tygodniami przetargu na realizatorów tej ogromnej inwestycji. Wybrano ofertę konsorcjum firm składających się z firmy Mosty Łódź S.A. oraz firm Balzola Polska Sp. z o.o oraz Construcciones y Promociones Balzola S.A. z Hiszpanii. Koszt inwestycji to 136 569 999,60 zł brutto.


– Dzisiaj kończy się trudny etap przygotowania jednej z najważniejszych inwestycji w naszym mieście. Rodziła się w bólach, ale doczekaliśmy się w końcu tej historycznej chwili. Chcę podziękować wszystkim, którzy przygotowywali tę inwestycję – powiedział Fryderyk Kapinos dodając: -Mamy nadzieję że wiosną 2021 roku odbędą się pierwsze mecze w nowym obiekcie.

YouTube player

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa