W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Informacje

Utrudnienia w ruchu – 27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

Policjanci informują o utrudnieniach w ruchu związanych z ostatnim etapem 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu mieleckiego. W sobotę, 2 lipca około godziny 10.30 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Padew Narodowa-Mielec-Przecław. Utrudnienia potrwają przez około godzinę.

 

 

Trasa 5 etapu 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności”i Olimpijczyków prowadzi przez centrum miasta oraz teren czterech gmin naszego  powiatu: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Mielec i Przecław. Wyścig kolarski prowadzić będzie drogą relacji Padew Narodowa – Mielec oraz ulicami miasta Mielec: Sienkiewicza, Padykuły, Wojska Polskiego, Al. Kwiatkowskiego, Al. Niepodległości, Staszica, Al. Jana Pawła II, oraz drogą powiatową relacji Wola Mielecka – Przecław.
 
Około godziny 10.30 przewidywane jest wstrzymanie ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa w kierunku Mielca, kilkanaście minut później ruch zostanie wstrzymany od ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Padykuły. Wyścig kolejno poruszał będzie się przez wymienione ulice miasta, następnie biegł będzie w kierunku Przecławia przez miejscowości Wola Mielecka, Podleszany, Książnice, Kiełków, Błonie. Otwarcie ruchu nastąpi po przejechaniu fragmentów trasy przez wszystkich uczestników i służby zabezpieczające.
 
Utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy następujących miejscowości: Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Malinie, Chorzelów, Mielec,, Przecław, Tuszyma. 
 
Policjanci zwrócą szczególną uwagę podczas zabezpieczenia mostu łączącego Mielec z Wolą Mielecką, tam funkcjonariusze spodziewają się największych utrudnień.Uczestnicy wyścigu etap rozpoczną w Tarnobrzegu, meta będzie znajdować się w Krośnie.
 
V etap jest najdłuższy w całym wyścigu, jego długość wynosi 195 kilometrów. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników będą czuwać policjanci i służby porządkowe.

13445548_1728736120715026_3512097414275980174_n

 

5

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

3 komentarze

b 30 czerwca 2016 (czwartek) at 12:51

Mała poprawka: nie ma miejscowości Czarnożeki Jest miejscowość CZARNORZEKI!

Odpowiedz
Redaktor naczelny 30 czerwca 2016 (czwartek) at 14:23

Przykro nam z tego powodu ale plakat z błędną nazwą rozpowszechniają ogólnopolscy organizatorzy

Odpowiedz
B 1 lipca 2016 (piątek) at 15:59

Organizatorzy mapkę już podmienili: http://www.wyscig.com.pl/27/grafika/5.png

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa