W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

W Arłamowie w sparingu PGE FKS Stal Mielec wygrywa z Wólczanką Wólka Pełkińska 4:1

Na zakończenie zgrupowania w Hotelu Arłamów Stal wygrywa mecz kontrolny z trzecioligową Wólczanką Wólka Pełkińska. Bramki dla naszego zespołu zdobyli w pierwszej połowie: Maciej Jankowski, Grzegorz Tomasiewicz oraz Alaksendar Kolev. W drugiej połowie wynik podwyższył Mateusz Mak.

Wólczanka Wólka Pełkińska – PGE FKS Stal Mielec 1:4 (0:3)
Bramki dla nas: Jankowski, Tomasiewicz, Kolev, Mak.

Sparing z Wólczanką Wólka Pełkińska był ostatnim akordem pięciodniowego zgrupowania w Hotelu Arłamów. Decyzją sztabu szkoleniowego, mecz odbył się bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów.

Mecz był też niezłą próbą dla organizmów piłkarzy, ponieważ odbywał się on przy 30-stopniowym upale. Te warunki lepiej jednak znosili nasi zawodnicy, którzy od początku górowali nad swoimi przeciwnikami. Przewagę udokumentowaliśmy po upływie kwadransa, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Maciej Jankowski strzelił pierwszą bramkę w spotkaniu

Zawodnicy PGE FKS Stali Mielec starali się budować atak pozycyjny, szukając różnych rozwiązań, m.in. poszukując wahadłowych. Taka taktyka przynosiła skutek i jeszcze w pierwszej połowie swoje bramki zdobyli Tomasiewicz oraz Kolev.

W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie, a swoją okazję na bramkę zamienił Mateusz Mak. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale w niektórych sytuacjach zabrakło nam zimnej krwi pod bramką Wólczanki. Nasz przeciwnik odgryzł się nam w 70.minucie, gdy po kontrataku i dośrodkowaniu w pole karne straciliśmy bramkę.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa