W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wczoraj obradowała Rada Społeczna mieleckiego szpitala

W środę (4.08) odbyła się Rada Społeczna Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Rozmawiano o bieżącej sytuacji w mieleckiej lecznicy.

Porządek obrad obejmował informację o sposobie powołania na stanowisko Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Jarosława Kolendo. Następnie Jarosław Kolendo przedstawił informacje o sposobie realizacji planu naprawczego na lata 2020-2022 oraz planu finansowego, w tym inwestycyjnego na 2021 rok. Dyrektor zapewnił, że będzie kontynuował plan naprawczy uchwalony na lata 2020-2022, ale dojdą do niego nowe elementy np. informatyzacja magazynu, która zapewni między innymi większą kontrolę nad zamówieniami leków. Została również przedstawiona informacja o bieżącej sytuacji w centralnej sterylizacji mieleckiego szpitala. Strony wspólnie się zgodziły, że w najbliższym czasie konieczny będzie zakup nowego sprzętu, który zastąpi stary i często już awaryjny.

Dyrektor Szpitala i Związki Zawodowe zapewniły, że wspólnie będą rozmawiać o bieżących problemach, a ich wspólnym celem będzie rozwój oraz dobre imię mieleckiej lecznicy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa