W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na działkach

Bezpieczeństwo w ogrodach działkowych było głównym tematem spotkania prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Andrzejem Swółem, przedstawicielem Straży Miejskiej oraz dzielnicowymi, których obszar działania obejmuje mieleckie działki.

Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną zorganizowali spotkanie z prezesami ogrodów działkowych z terenu Mielca. Tematem spotkania było omówienie głównych celów i metod realizacji wdrożonego w listopadzie 2015 roku programu prewencyjnego „Bezpieczny Ogród”.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Andrzej Swół otwierając spotkanie przywitał wszystkich prezesów Rodzinnych Ogródków Działkowych i podkreślił bardzo ważną rolę współpracy między działkowiczami a policją we wspólnym dbaniu o bezpieczeństwo na terenie ogródków działkowych.

Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informacyjne zawierające najistotniejsze rady służące zminimalizowaniu zdarzeń o charakterze przestępczym na terenach ogródków działkowych. Wieloletnie doświadczenie prezesów mieleckich ogrodów działkowych pozwoliło na dyskusję o bardzo istotnych sprawach dotyczących bezpieczeństwa, nie tylko wśród działkowiczów, ale także wśród społeczności lokalnej. Wynikiem spotkania jest zdeklarowana chęć długoterminowej współpracy, mającej na celu wspólne zapewnienie bezpieczeństwa na terenie mieleckich ogrodów działkowych.

 

,[,p[p

0p00

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa