W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Zaczęli wakacje na sportowo. W Mielcu odbył się turniej piłkarski dla dzieci [FOTO]

Wakacje zaczęli na sportowo. W piątek na boiskach sportowych przy ulicy Warszawskiej odbył się turniej piłkarski dla dzieci. Wzięły w nim udział drużyny z aż trzech województw. 

Z okazji rozpoczynających się wakacji Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje zorganizowała turniej dla dzieci. W Mielcu gościliśmy dokładnie czternaście zespołów z terenu trzech województw – podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. 

Turniej odbywał się w formie festiwalowej, nie była wiec prowadzona klasyfikacja drużyn, a podczas zakończenia wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenia pamiątkowymi medalami i dyplomami. Do tego dopisała pogoda, która przez cały czas trwania zmagań była bardzo ładna. 

Dodatkowo na drugim boisku prowadzone były zawody techniczne, tzw. Turbo Kozak. Najlepsi w tej konkurencji zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział – mówi Jacek Cyganowski, prezes Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje, organizator turnieju. – Dopisali uczestnicy, mieliśmy kilkanaście drużyn z terenu trzech województw, świetny poziom, wyrównane mecze i naprawdę ładne gole i parady bramkarskie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy – podsumowuje. 

Partnerem wydarzenia było Województwo Podkarpackie – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa