W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zderzenie na drodze w Gminie Radomyśl Wielki [FOTO]

Policjanci mieleckiej drogówki pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Dulczy Wielkiej (gmina Radomyśl Wielki).

Na drodze wojewódzkiej nr 984 relacji Radomyśl Wielki – Lisia Góra, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku miejscowości Żarówka zderzyły się dwa samochody osobowe.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin – mundurowi organizują objazdy. W wyniku zderzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Dzisiaj, przed południem policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Dulcza Wielka.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 79-letni kierujący pojazdem marki Fiat, jadąc drogą podporządkowaną od strony miejscowości Żarówka w kierunku Dulczy Wielkiej, najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „Stop” i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 21-letniemu kierującemu audi, który jechał od strony Radomyśla Wielkiego w kierunku Lisiej Góry.

W wyniku tego zdarzenia, kierujący z fiata i jego 72-letnia pasażerka doznali obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. W sprawie trwają dalsze czynności

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa