W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej z Gawłuszowic w areszcie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna z budynku gospodarczego w Kliszowie ukradł przedmioty gospodarstwa domowego powodując straty na blisko 2 tysięcy złotych.

Jak ustalili policjanci do kradzieży doszło początkiem lutego bieżącego roku. Sprawca wszedł do budynku gospodarczego znajdującego się na posesji w Kliszowie i zabrał  między innymi kilkadziesiąt metrów przewodów, silnik elektryczny oraz komplety kluczy. Właściciel poniesione straty wycenił na kwotę 2 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. To 40-letni mieszkaniec gminy Gawłuszowice. W chwili popełnienia przestępstwa mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach funkcjonariusze przedstawili zarzut zatrzymanemu. Mężczyzna przyznał się do kradzieży tłumacząc,że popełnił przestępstwo ponieważ potrzebował pieniędzy.

KPP Urszula Chmura

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa