W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały video

Postęp prac przy budowie hali sportowej [VIDEO]

W dniu 28 listopada 2019 r. w ramach sprawozdania i informacji z działalności międzysesyjnej Prezydenta Miasta Mielca odbyła się prezentacja zaawansowania i postępu robót na terenie budowy hali sportowej wraz z częścią basenową przy ulicy Solskiego 1.

Ze względu na rangę inwestycji oraz największe przedsięwzięcie finansowe w ramach wydatków budżetowych mieleckiego samorządu, Prezydium Rady Miejskiej w uzgodnieniu i porozumieniu z Prezydentem Miasta Mielca zabezpieczyło czas na temat ważnego zadania na samym początku obrad sesji.

Koordynator Projektu ze strony Inwestora, którym jest Gmina Miejska Mielec – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przedstawił najistotniejsze kwestie dotyczące wykonanych prac, które już mamy za sobą. Radni Miejscy, urzędnicy, goście oraz media dowiedzieć się mogli o aktualnym zaawansowaniu procesu budowy, realizowanej w formule zaprojektuj i wybuduj.
Z prezentacji możemy dowiedzieć się także na temat terminu zakończenia budowy oraz okoliczności mających wpływ na zaistniałe opóźnienia.

Poza informacjami i faktami w sprawie poruszanych zagadnień prezentacja zawiera dokumentację fotograficzną, którą w nagraniu przedstawiamy.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa